Erol Şek.

Arkadaşlarım Anlamadı Bile

İşim gereği kalabalık bir ortamda çalışıyorum, 15 günlük izinde ameliyat oldum burun estetiğim çok başarılı geçti, arkadaşlarımın çoğu anlamadı bile,  burun ameliyatı olmak isteyenleri dr buruna davet ediyorum.

Erdil Taş.

Nefes problemim vardır

Dr.burun sayesinde Ensar hocayla tanıştım ve bana uygun bir buruna sahibim şimdi artık rahat nefes alabiliyorum .Çook teşekkür ederim.

Ceren Yıl.

Sonuç tatmin edici

Öncelikle doktoruma ve sitenin yardımları için çok teşekkür ederim.2.haftam çok güzel oldu, içime sindi.

Pervin Yıldır.

Benim septum ve estetik sorunum vardı

Nefes almakta zorlandığım için hem estetik hem cerrahi bir işlem gerekliydi.Bu site sayesinde Volkan hocayı tanıdım teşekkürleerr:))))

Oktay Utanç

Doktorumda iyidi gerçekten

Bu site olmasa ben hala doktor arıyo olacaktım ellerinize sağlık.Ayşe hoca da çok başarılı bir doktor herkese tavsiye ederim.

Semiha Turg.

Umarım herkes burayı seçer çok verimli bir site

Yalnızca bütçemi ve istediğim şehri söylemem yeterli oldu.Bu sitenin ameliyat olmamda büyük etkisi var.TEŞEKKÜRLER.

Yücel Uz.

En Popüler! Koleksiyonunuzdan Veriler Bağlayın

Ben Ankara'da doktor arıyordum.DR.Burun daha kısa sürede Serdar Hocayı bulmama yardımcı oldu, burun estetiği oldum  memnunum.

Yakup Erol Ata.

Çok Teşekkürler

Bu kadar boşa bekledim bütçemi ve şehirimi sordular ve ona göre doktor önerdiler. Burun estetiği için çok yardımcı oldu herkes.

Menekşe Ce.

1. yılım doldu Dr.Ali beye teşekkür ederim

Doktor Ali ihsan bey ile dr.burun sayesinde tanıştım tam yüzüme yakışan burun tasarladı resmen sonuç süper oldu, rhinoplasty üzerinde 1 yıl geçti çok memnunum.

İsmail Pila.

Burun estetiği olacaklara tavsiye

Revizyon ameliyatı olmak için doktor ararken Dr.burun sayesinde şimdiki doktorum Ali beyi buldum keşke ilk ameliyatımı Ali Hocada olsaydım.

Emine Çal.

İlk başta emin değildim fakat sonradan emin oldum

Her bütçeye uygun doktor varmış gerçekten.Esra Hocanın da ellerine sağlık.Dr.burun sayesinde buldum yoksa o fiyata doktor zor bulurdum.

Davut Mertşan

Bizim buralarda doktor seçmek zor

Adana için en uygun bütçeli doktorları bana buldu.Şimdi ameliyat olalı birkaç hafta oldu doktorummdan da çok memnun kaldım.Gerçekten harika bayıldım bu siteye

Tuncay Karabıyık

İlk bir ay zordu sonra oturdu

Kaygılarım vardı burun ameliyatı olmadan önce doğru doktoru seçebilcek miyim acaba diye ama isteklerim doğrultusunda en uygununu karşıma çıkardı.

Gülay Erener

Tüm burun estetiği doktorlarını burda toplamışlar :)

Benim için büyük kolaylık oldu ne yalan söylim. bana en yakın doktorların listesi elime geldi, haber niteliğinde bir site olmuş.

Fatma Kurtaran

Dr. Burun aracılığı ile doktorumu buldum

Kocaelinde ikamet ediyorum tek tek doktorlara sormaya başladım içinden çıkılmaz  bi hal almaya başlayınca dr burun web istesini gördüm bana tavsiye ettiği doktorla tanışma fırsatım oldu rinoplasti olalı 4 ay oldu çok mutluyum.

Hülya Yatr.

Burun ameliyatımı fazla bekletmişim :)

Bütçeme uygun doktor hemen bulundu valla hiç uğraşmadım bu kadar kolay burun estetiği olucağımı tahmin etmemiştim

Nefise Kat.

İyiki karşılamışım, instagramda gördüm ilk.

İsteklerim doğrultusunda en uygun doktorları hemen listeledi burun estetiği öncesi çok yardımcı oldu 10/10 site olmuş gerçekten bayıldımm..

Gizem Ter.

Gözü kapalı seçebilirisiniz

Ben çok düşündüm hangi doktor bana uygun diye hem fiyat olarak hem isteklerim olarak. Sonra anladım işi uzmanına bırakacaksın. Çok saolsunlar her konuda yardımcı oldular.

Jale Akt.

Kız kardeşim ile birlikte estetik olduk

Bu siteden buldum Uğur Hocayı keşke daha önce baksaydım diyorum.Sonucundan da çok memnun kaldım.

Enis Tellioğlu

Bidaha olsam yine burayı seçerim

Levent hoca burun estetiği öncesi ve sonrası çok ilgiliydi dr.burun sayesinde tanıştım kendisiyle.Çok memnunum hayalimdeki buruna sahibim.

Şule Erd.

Burun estetiği fiyatı aldım

Henüz araştırma aşamasındaydım fiyat alırken tek tek muayeneye gitmek en yakın doktorları bulmak çokzor olacaktı dr.burun sayesinde btçeme göre doktoru buldum ve yakınlık olayıda çok iyi.

Sizde Yorum Ekleyin

Talebiniz iletildi